Вакцинація безхатьків (відео)

Пункт вакцинації для безпритульних запрацював на вул. Кирилівській, 3а. У Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян можуть імунізуватись всі охочі.
Мушу добровільно вакцинуватися, мушу добровільно вакцинуватися. Бо без вакцинаціїї то є…Як без документа - ви ніхто, - Світлана, бездомна.
Часто безпритульні львів’яни не мають всіх необхідних документів для реєстрації на щеплення. Проте дозу вакцини можна отримати цілком законно.
Пацієнти, які не мають, що посвідчують особу, реєструються в електронній медичній системі, як «неідентифіковані». Їм присвоюється унікальний номер. З ним, коли вони отримують документи, вони можуть звернутися до сімейного лікаря, який знайде за тим кодом їх. Або просто за прізвищем в системі можна їх ідентифікувати відповідно до документів, - лікарка, Марія Уляновська.
Перед отриманням протиковідного щеплення львів’яни заповнюють письмову згоду на введення вакцини. Також потрібно вказати інформацію про можливі захворювання чи алергічні реакції, які в пацієнта є чи були в минулому.
Протипоказом для вакцинації може стати тільки підвищення температури більше 38 градусів за Цельсієм на даний момент , або останні кілька днів. Або гостра алергічна реакція в анамнезі на введення даної вакцини, - каже Марія Уляновська.
У місті намагаються створити рівні умови імунізації для всіх, незалежно від соціального статусу людини.
Якщо говорити загалом про вакцину , то тут є два аспекти. Перший аспект – це є аспект профілактики. Не залежно від того чи ти бізнесмен чи там соціальний працівник, педагог чи безхатько. І другий аспект теж важливий . Це доступність вакцини усім мешканцям, - Євген Бойко, в.о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міськради.
Наразі вакциновано 80% підопічних Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян. Через три тижні безпритульні львів’яни зможуть отримати другу дозу імунізації.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com





