Без Росії "МКС" вийде з ладу і впаде на територію США, - Рогозин
Яку б реальність не знав Світ, у Росії своя історія.
Поки Росія повільно, але впевнено йде на дно, окремі "патріоти" висловлюють глибоку занепокоєність "міццю" своєї країни.
Гендиректор «Роскосмосу» Дмитро Рогозін у Twitter написав, що без Росії «Міжнародна космічна станція» вийде з ладу і впаде на територію США. Хто ж тоді врятує світ? Ілон Маск відповів лаконічно.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також
Головні новини за 13 січня: український супутник «Січ-2-30» вдало запустили з космодрому у Флориді, нові умови Дія. Підпису
SpaceX вивела на орбіту понад 50 супутників Starlink
На орбіту запустили ще 53 супутники інтернет-мережі Starlink.
Українсько-американська ракета вивела на орбіту корабель з вантажем для МКС (відео)
Загалом за вісім років ракета-носій "Antares", яку розробило КБ Південне, стартувала 15 разів, 14 з них - успішно.
Рекомендовані
Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском
10 грудня, Армія оборони Ізраїлю протягом ночі та ранку наносила удари по Сирії. Внаслідок обстрілів знищено дослідницький центр сирійського міністерства оборони та військово-морський флот Асада.
ЗСУ влаштували нищівну засідку російським військам на Курщині, - Forbes
Українські військові з 225-го штурмового батальйону ЗСУ успішно застосували тактику заманювання противника в засідку в Курській області
Loading...
Load next