Російські окупанти відкрили вогонь по мирних жителях у Новій Каховці (відео)

27 лютого російські окупанти взяли під контроль Нову Каховку. Проте мешканці не стали мовчати та вийшли та багатотисячний мітинг в підтримку України.
У руках більшість громадян України тримає державну символіку, мітингувальники співали гімн, скандували "Україна" та закликали ворогів забиратися "додому" з їхнього міста.
Така поведінка не сподобалася окупантам, які, схоже, ніколи не чули про свободу слова. Російські війська відкрили вогонь по цивільних жителях під час мирної демонстрації.
З відео, яке з'явилося в мережі, видно, що на акцію протесту вийшли цілі сім'ї українців, зокрема діти.
Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com
Читайте також

Їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна

Завтра Земля зазнає впливу магнітної бурі, спричиненої корональним викидом маси з Сонця
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом
Loading...
Load next