В Україні треба заборонити ввезення всіх книг із території рф, - Ткаченко (відео)

В Україні треба заборонити ввезення всіх книг із території рф, - Ткаченко (відео)
Це стосується не лише російськомовних книг, але й книг будь-якою іншою мовою, що видали в росії.

У Міністерстві культури та інформаційної політики вважають, що необхідно заборонити не тільки російськомовну продукцію з рф, а й завезення книг будь-якою іншою мовою з території країни-агресора.

Про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко сказав на брифінгу, передає Укрінформ.

Хотів би пояснити позицію Мінкульту. Ми за те, щоб заборонити ввезення будь-якої, не тільки російськомовної, а будь-якої книжкової продукції з території російської федерації, - зазначив Ткаченко.

Міністр також прокоментував формування в Україні так званих «білих» списків російських артистів, які засуджують військову агресію рф та підтримують суверенітет України, та «чорних списків», у які вносять прибічників розв'язаної росією війни. Він вважає, що це питання варто унормувати одночасно у низці галузей. Йдеться не тільки про телебачення, кіно, музику, літературу.

Наша позиція полягає в тому, що складанням «чорних» списків, безперечно, має займатися СБУ. І, відповідно, воно має стосуватися всіх сфер, не тільки сфери однієї, як зараз у кіно, а й сфери музики, сфери книжкової продукції так, щоб не виникало різночитань та різного трактування та дій у тій чи іншій сфері, коли ми заміщаємо російський продукт, - сказав міністр.

Нагадаємо, у "Дії" з'явилося нове опитування щодо герба СРСР на щиті монумента "Батьківщина-матір".

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Loading...
Load next