Відбулася чергова передача тіл: повернули 25 полеглих Героїв

Відбулася чергова передача тіл: повернули 25 полеглих Героїв

Відбулася чергова операція з передачі тіл загиблих військових. Україна повернула тіла ще 25 своїх захисників.

Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає ПравдаТУТ News.

Операція проводилась за співпраці:

  • Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти,
  • Олега Котенка,
  • низки силових структур України.

Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції.

Нагадаємо, ЗСУ відбили наступ ворога в 4 населених пунктах Донеччини. Йдеться про Соледар, Зайцеве, Шахту Бутівку та Спартак.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Польський депутат пропонує заборонити в’їзд українським військовим до країни Польський депутат пропонує заборонити в’їзд українським військовим до країни
Депутат польської партії "Конфедерація" Вітольд Туманович запропонував заборонити в'їзд українським військовим на територію Польщі
Україна вже повернула тіла 522 загиблих військових, які були зниклими безвісти Україна вже повернула тіла 522 загиблих військових, які були зниклими безвісти
Зараз перемовини про повернення загиблих проходять виключно через посередника — Міжнародний Червоний Хрест.
В Україну повернули тіла 909 полеглих захисників В Україну повернули тіла 909 полеглих захисників
‼️За результатами проведених репатріаційних заходів в Україну повернули тіла 909 полеглих Захисників
Loading...
Load next