Виступ Шойгу: в ході часткової мобілізації буде призвано загалом 300 тис резервістів (текстова трансляція)

Виступ Шойгу: в ході часткової мобілізації буде призвано загалом 300 тис резервістів (текстова трансляція)

Після виступу головного терориста світу, путіна, взявся до рупору пропаганди і брехні шойгу. Тож, що наговорив останній читайте далі:

Шойгу розповідає про перебіг спецоперації. Каже, що йде велика та важка бойова робота, військовослужбовці виконують її з честю, "воюємо не так з Україною, як із колективним Заходом", зауважив шойгу.

За його словами, Захід постачає Україні зброю у величезних обсягах, близько 70 військових і понад 200 цивільних супутників, все натовське угруповання працюють на користь України, при цьому все частіше Київ використовує західну зброю для ударів по цивільному населенню.

Також міністр оборони країни-терориста зазначив, що Україна втратила вже половину армії: 61 207 загиблих, 49 368 поранених, а ось російські втрати лише 5 937 загиблих.

Шойгу сказав, що частковій мобілізації підлягають ті, хто відслужив, має військово-облікову спеціальність, бойовий досвід. Запевнив, що ні про яку мобілізацію студентів не йдеться, не підлягають відправці на спецоперацію та термінові.

В ході часткової мобілізації буде призвано загалом 300 тис резервістів.

Також міністр не забув похвалити росіюшку, адже у неї величезний мобілізаційний ресурс, майже 25 млн осіб, частковій мобілізації підлягають трохи більше ніж 1%.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 407
 
Читайте також
Мешканці тимчасово окупованих територій масово відмовляються від ворожої «допомоги» Мешканці тимчасово окупованих територій масово відмовляються від ворожої «допомоги»
Крім того, російські військовослужбовці та співробітники ФСБ намагаються деморалізувати місцеве населення.
Loading...
Load next