"Ні геноциду": у російському Якутську жінки вийшли на протест – просять повернути чоловіків (відео)

У російському Якутську на площі Орджонікідзе відбулася акція, на яку вийшли жінки, вимагаючи "припинити геноцид" і повернути чоловіків додому з війни проти України. Повідомило місцеве видання Sakhaday.
Журналісти повідомляють, що людей прийшло багато, багато хто прийшов сім'ями, переважно жіночою половиною, з бабусями, доньками.
Спочатку поліція просила жінок розійтися.
До кінця заходу затримання відбулися, але їхня кількість невідома.
Видання повідомляло про автобус затриманих і оцінило дії поліції як "агресивні".
Нагадаємо, що в патронатній службі "Азова" розповіли про стан звільнених захисників: критична анорексія.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Рятувальники повідомили, що вже невдовзі Україна зустріне перші осінні заморозки. Температура повітря суттєво опуститься на території більшості областей.

Квитки на концерт, як і раніше, може отримати будь-який українець за умови благодійного внеску на будь-яку суму.
Рекомендовані

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Переважна частина українців, які нині перебувають у Польщі, не мають наміру залишатися в цій країні на постійне проживання
Loading...
Load next