Розвідка Британії оцінила ситуацію у дельті Дніпра та на Кінбурнській косі

Розвідка Британії оцінила ситуацію у дельті Дніпра та на Кінбурнській косі

Після того, як росія вивела свої війська із західного берега Дніпра в листопаді 2022 року, на складній мережі островів і водних шляхів, що утворюють дельту Дніпра, тривають бойові зіткнення і розвідка. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії в середу.

російські сили майже напевно використовували невеликі катери, намагаючись закріпитися на ключових островах. Україна кілька разів успішно застосовувала далекобійну артилерію для нейтралізації російських форпостів.

Обидві сторони, ймовірно, також розгорнули невеликі групи на Кінбурнській косі, яка тримає під контролем Дніпровську затоку, йдеться у зведенні.

Обидві сторони, ймовірно, прагнуть зберегти присутність у цих районах, щоб контролювати морський доступ до стратегічно важливої річки і попереджати про будь-які спроби їхніх супротивників розпочати масштабну атаку через річку. Британська розвідка вважає малоймовірним, що росія спробує форсувати Дніпро – це було б надзвичайно складно і дорого.

Нагадаємо, що робити під час землетрусу: правила поведінки (відео).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 143
 
Читайте також
Міністр транспорту Великої Британії заявив про готовність прийняти біженців з України у себе вдома Міністр транспорту Великої Британії заявив про готовність прийняти біженців з України у себе вдома
Міністр транспорту Великої Британії Грант Шаппс заявив, що готовий запропонувати власний будинок для розміщення біженців з України.
Прийматиме допомогу з ЄС. На Закарпатті відкрився логістичний гуманітарний хаб Прийматиме допомогу з ЄС. На Закарпатті відкрився логістичний гуманітарний хаб
На базі заводу Єврокар на Закарпатті відкрився логістичний хаб, через який з ЄС до України доправлятимуть гуманітарні вантажі, у тому числі залізницею.
Loading...
Load next