В Одесі офіційно відкрили для купання пляжі

Перші шість пляжів офіційно відкрили для купання та оздоровлення в Одесі.
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Підписали спільний з Командувачем оперативним стратегічним угрупованням військ «Одеса» Едуардом Москальовим наказ про доступ людей до моря, - написав Кіпер.
За його словами, для оздоровлення та відпочинку вже відкриті пляжі «Калетон», «Ікра», «Чайка», інклюзивний пляж та два муніципальні пляжі (район 14 Фонтану та 10 Фонтану).
Кіпер додав, що в міру проходження перевірок список з часом доповнюватиметься.
Людям дозволено перебувати на пляжах із 08:00 до 20:00.
Нагадаємо, НАБУ шукає детективів у 4 областях України
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Це виявили на пляжах Дельфін та Ланжерон

Міському голові Одеси Геннадію Труханову припинено громадянство України.
Рекомендовані

Цими днями Україна є найспекотнішою країною Європи. А тому зараз важливо особливо уважно ставитися до власного здоров’я, а також – до здоров’я найвразливіших близьких: дітей, підлітків, людей літнього віку. Вони найчастіше потерпають від екстремальної спеки.

OnePlus 15 очолив рейтинг найкращих Android-смартфонів 2026 року за версією TechRadar — він випередив Samsung Galaxy S26 Ultra та Xiaomi завдяки рекордній автономності, потужному процесору Snapdragon 8 Elite Gen 5 і трьом камерам по 50 Мп.

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.
Loading...
Load next 