В Іспанії через можливість сильних опадів влада закрила залізничне сполучення

В Іспанії через можливість сильних опадів влада закрила залізничне сполучення

У центральній частині Іспанії синоптики прогнозують сильні дощі, у зв’язку з цим влада закрила залізничне сполучення і закликала жителів не виходити на вулиці.

Про це повідомляє AP.

Метеорологічна служба в Іспанії оголосила попередження про сильні зливи в Мадриді та прилеглих районах. Відомо, що залізничне сполучення між Мадридом і східним прибережжям Валенсії та іншими лініями призупинено.

Представник мадридської служби з надзвичайних ситуацій заявив, що місто активувало протоколи підготовки до повені. Жителям Мадрида текстові повідомлення з інструкціями залишатися вдома і уникати використання автомобілів.

Мер Мадрида Хосе Луїс Мартінес-Алмейда закликав людей не виходити на вулиці, щоб допомогти аварійним бригадам працювати швидше під час того, що, за його словами, очікується як "виняткова і справді рідкісна ситуація з точки зору опадів".

Відомо, що прогнозують рекорд з кількості опадів у Мадриді, який тримався з 1972 року, швидше за все, буде побитий. Також було перенесено домашній матч "Атлетіко Мадрид" з "Севільєю", взявши до уваги попередження метеорологічної служби та рекомендацію влади Мадрида.

Нагадаємо, На півночі Туреччини затопило місто на узбережжі Чорного моря

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next