Середмістям Сум гуляв дикий кабан

Середмістям Сум гуляв дикий кабан

Денна зміна сумських патрульних розпочалася з незвичного повідомлення від мешканців Сум. Адже на проспекті Михайла Лушпи громадяни побачили дикого кабана.

Той спокійно розгулював біля одного з торговельних центрів. Декілька нарядів направилися на місце, бо тварина могла наробити шкоди. Знайшли його поліцейські досить швидко. Тварина була не агресивною та поводилась спокійно. Про цю подію інспектори повідомили відповідні служби міської ради.

Однак кабан вирішив нікого не чекати та почав мандрувати вулицями Сум. Охоронці порядку супроводжували тварину та інформували громадян, аби вони не лякали його, щоб уникнути можливої агресії з його боку.

Згодом до патрульних зателефонували й власники звіра. Громадяни розповіли, що в соціальних мережах побачили інформацію про дикого кабана, який розгулює містом, а коли подивилися фото та відео, то побачили свою домашню тварину "Васю", якого вони ще вчора нагодували та зачинили у вольєрі. Дізнавшись, де знаходиться тварина, господарі прибули на місце. Інспектори впевнились, що тварина дійсно належить їм, після чого щасливі громадяни нагодували його та забрали додому.

Нагадаємо, ЗСУ звільнили Кліщіївку на Донеччині (ВІДЕО)

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next