У центрі Дніпра з колектора дістали сімох людей

У центрі Дніпра з колектора дістали сімох людей

У Дніпрі допомогли вибратися людям з колектору. До рятувальників звернулись громадяни, які повідомили, що заблукали в колекторі.

Про це повідомляє ДСНС у Дніпропетровській області.

На місці було встановлено, що з невідомих причин у колекторі глибиною близько 3 метри перебувало 7 людей. Самостійно вибратися звідти вони не мали змоги.

За допомогою інструменту рятувальники відкрили кришку люку, спустили драбину та підняли людей на поверхню. До надання допомоги залучено 10 рятувальників та 2 одиниці техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, Незгода місцевих мешканців: в Ірландії не готові прийняти українських біженців

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У Дніпрі внаслідок атаки РФ пошкоджено історичний палац – його перейменують на честь Сагайдачного У Дніпрі внаслідок атаки РФ пошкоджено історичний палац – його перейменують на честь Сагайдачного
Російська дронова атака завдала руйнувань у центрі Дніпра, пошкодивши історичну будівлю – палац князя Потьомкіна
У Дніпрі художниця перетворила під'їзд в імпровізовану галерею У Дніпрі художниця перетворила під'їзд в імпровізовану галерею
Художниця-аматорка Марі Весела перетворила коридор свого поверху в багатоквартирному будинку на імпровізовану галерею. Для цього дівчина розмалювала стіни й повісила власні картини.
Loading...
Load next