Понад три доби блукав у горах: прикордонники виявили чоловіка з обмороженими кінцівками

Понад три доби блукав у горах: прикордонники виявили чоловіка з обмороженими кінцівками

Прикордонники у горах виявили знесиленого чоловіка з обмороженими кінцівками.

Про це повідомляє ДПСУ.

Він ледве розмовляв. Єдине, що повідомив, – що понад три доби блукав у горах і нічого не їв. При собі чоловік мав паспорт громадянина України, а також посвідку на проживання та отримання грошових виплат у Румунії, – заявили в ДПСУ.

Оскільки самостійно пересуватися він не міг, прикордонники викликали швидку допомогу.

Медики діагностували переохолодження, виснаження та обмороження нижніх кінцівок та госпіталізували чоловіка.

Нагадаємо, У Мелітополі окупанти отруїлися їжею: деякі на смерть

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У Карпатах температура опустилася до -9°C (фото) У Карпатах температура опустилася до -9°C (фото)
Вранці 9 жовтня на горі Піп Іван Чорногірський температура повітря опустилася до -9 градусів Цельсія.
Loading...
Load next