В Україні запустили онлайн-гід із прав людини

В Україні запустили онлайн-гід із прав людини

Центр громадянських свобод разом із Baltic Human Rights Society розробили онлайн-гід із прав людини, який доступно пояснює українцям їхні права за допомогою практичних щоденних ситуацій і прикладів.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Платформа буде корисною для тих відвідувачів, професійна діяльність яких охоплює права людини. Зокрема, для юристів, суддів, правозахисників. Також вона може використовуватися для формальної та неформальної освіти, професорами, вчителями й студентами,  - заявили у відомстві. 

Відомо, що у посібнику Human Rights Guide можна знайти контакти, куди звертатися і телефонувати, якщо порушено права людини. Переглянути його українською й англійською мовами можна за посиланням.

Також раніше безоплатний навчальний курс для ВПО було запущено на освітній онлайн-платформі Prometheus. У ньому зібрана корисна інформація про соціальні права та гарантії, медичне забезпечення, працевлаштування, освіту.

Нагадаємо, Україна долучилась до Декларації COP28 з питань клімату, відновлення та миру

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
10 грудня – День прав людини 10 грудня – День прав людини
Всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особових відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.
ЄСПЛ призначив по €4500 компенсації переселенкам із Донбасу та Криму ЄСПЛ призначив по €4500 компенсації переселенкам із Донбасу та Криму
Європейський суд із прав людини визнав, що Україна порушила права внутрішньо переміщених осіб з окупованого Криму та Донбасу, не дозволивши їм голосувати на місцевих виборах у 2015 році.
У Харкові провели другий ЛГБТ-прайд: учасники висунули владі три вимоги (відео) У Харкові провели другий ЛГБТ-прайд: учасники висунули владі три вимоги (відео)
Акція відбулася без серйозних інцидентів, хоча напередодні організації "Традиція і порядок" і "Правий сектор" обіцяли зірвати ходу.
Loading...
Load next