Хакери викрали дані майже семи мільйонів ДНК-тестів

Хакери викрали дані майже семи мільйонів ДНК-тестів

Хакери викрали особисту інформацію майже семи мільйонів користувачів популярної в США програми 23andMe, яка на основі ДНК-тестів допомагає знаходити родичів та складати генеалогічне дерево.

Про це повідомляє The Hill із посиланням на речника компанії 23andMe.

Доступ до даних близько 5,5 мільйонів користувачів був зламаний за допомогою функції компанії DNA-Relatives, яка допомагає користувачам знаходити родичів та спілкуватися з ними, - зазначається в повідомленні.

Дані ще 1,4 мільйона осіб були зламані через додаткові профілі генеалогічного дерева, які містять різноманітну ідентифікаційну інформацію про користувачів.

При цьому уточнюється, що отримати доступ до акаунтів хакерам удалося у тих випадках, коли імена користувачів і паролі на 23andMe збігалися установленими на інших сайтах, які раніше були зламані.

Компанія 23andMe заявила, що «зробила кроки» для захисту даних своїх клієнтів. Зокрема, звернулася з проханням до активних користувачів анулювати свої паролі та застосувала метод двоетапної перевірки.

Нагадаємо, До України повертаються ще шість викрадених росіянами дітей

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Наступ "Талібану": загроза та наслідки для світу після захоплення влади в Афганістані (відео) Наступ "Талібану": загроза та наслідки для світу після захоплення влади в Афганістані (відео)
Події в Афганістані можуть послабити вплив Росії та Китаю на міжнародній арені. У програмі телеканалу ПравдаТУТ Львів - “Пряма мова” львівський історик, експерт-аналітик Роман Піняжко розповів про небезпеку та наслідки захоплення влади в Афганістані радикальним угрупуванням "Талібан".
США звернулися до України за допомогою з евакуацією людей з Афганістану США звернулися до України за допомогою з евакуацією людей з Афганістану
В Офісі президента повідомили, що в Афганістані залишилися ще понад 100 українських громадян, тому операцію з евакуації людей найближчими днями продовжать.
"Я не спустив гачок": Алек Болдвін заявив, що не стріляв в момент вбивства українки Галини Гатчінс "Я не спустив гачок": Алек Болдвін заявив, що не стріляв в момент вбивства українки Галини Гатчінс
22 жовтня американський кіноактор Алек Болдвін на знімальному майданчику випадково застрелив з пістолета операторку, українку Галину Гатчінс, і поранив режисера.
Loading...
Load next