Уряд вже виплатив 579 мільйонів гривень компенсацій за розміщення ВПО у закладах

Уряд вже виплатив 579 мільйонів гривень компенсацій за розміщення ВПО у закладах

Кабінет Міністрів виплатив 579 млн грн компенсацій за розміщення внутрішньо переміщених осіб у закладах державної, комунальної та приватної власності.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Йдеться про компенсації за комунальні послуги під час безкоштовного перебування внутрішньо переміщених осіб у приміщеннях державної, комунальної та приватної власності. За даними Мінреінтеграції, обсяг фінансування цієї програми з березня 2022 року перевищує 579 мільйонів гривень.

Ці кошти Кабмін виділив на відшкодування витрат на комунальні послуги за березень 2022-го — липень 2023 років закладам, які прихистили внутрішніх переселенців.

Зазначимо, що проєкт фінансується за рахунок резервного фонду державного бюджету, - додали в міністерстві.

Нагадаємо, Ексгенерал СБУ Андрій Наумов вийшов із сербської в'язниці

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next