У "Дії" можна буде дистанційно укласти шлюб

Невдовзі у застосунку "Дія" з’явиться послуга онлайн-шлюбу – люди матимуть змогу одружуватися по відеозв’язку.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі телемарафону.
Він зазначив, що така опція буде корисною для військових, адже у них з'явиться можливість одружуватися на відстані.
Можна буде просто одружитися в "Дії" за допомогою відео. Це буде дуже технологічно" – розповідає Федоров.
За його словами, послуга буде безпечною та матиме кілька етапів верифікації.
Я не буду робити спойлер, але там буде багато цікавих елементів цього процесу. І це також буде унікально для всього світу, – сказав міністр.
Нагадаємо, У Молдові створять підрозділи для інтеграції українських біженців
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Українські військовослужбовці зможуть одружуватися в «Дії» поза чергою

Українські ветерани з наступного року зможуть скористатися необхідними їм основними сервісами у "Дії". Сервісами матимуть змогу користуватися також і члени родин загиблих.
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Американський кіноактор і кінопродюсер Бред Пітт, який у 2019 році офіційно розлучився з Анджеліною Джолі, наразі фактично розриває стосунки з двома своїми дітьми

Коливання в магнітному полі можуть викликати головний біль, втому, дратівливість та проблеми зі сном.
Loading...
Load next