У США стався масштабний збій телефонної мережі

У США стався масштабний збій телефонної мережі

По всій території Сполучених Штатів стався збій телефонної мережі, внаслідок чого користувачі не мали змоги телефонувати, надсилати повідомлення та користуватися Інтернетом.

Про це повідомляє CNN.

Мережа AT&T вийшла із ладу по всій території США. Клієнти не могли здійснювати дзвінки, надсилати текстові повідомлення, а також не мали доступу до Інтернету. Відомо, що понад 74 000 клієнтів AT&T повідомили про збій на сайті відстеження цифрових послуг DownDetector, однак кількість постраждалих абонентів може бути більшою.

В AT&T визнали факт масового збою, однак про його причину не повідомили, йдеться у матеріалі.

У деяких наших клієнтів спостерігаються перебої у бездротовому зв’язку. Ми терміново працюємо над тим, щоб відновити їх обслуговування, - заявили у компанії, закликавши постраждалих користуватися Wi-Fi для здійснення дзвінків до вирішення проблем із мережею.

Крім того, клієнти операторів Verizon і T-Mobile теж повідомили про близько 1000 збоїв мережі, свідчать дані DownDetector. Однак у T-Mobile відкинули цю інформацію і заявили, що їхня мережа працює нормально. У Verizon дали аналогічний коментар.

Нагадаємо, Британія передасть Україні ще 200 ракет Brimstone

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
YouTube назвали головним каналом розповсюдження фейків в Інтернеті - експерти YouTube назвали головним каналом розповсюдження фейків в Інтернеті - експерти
Шкода фейків особливо помітна в Латинській Америці, Азії та Африці.
Олімпійська чемпіонка Баюл відмовилась від громадянства України Олімпійська чемпіонка Баюл відмовилась від громадянства України
Українська фігуристка та перша олімпійська чемпіонка незалежної України наголосила на тому, що її не запросили на святкування Дня Незалежності України.
Apple запустить функцію, яка дозволить "успадковувати" дані після смерті власників Apple запустить функцію, яка дозволить "успадковувати" дані після смерті власників
Компанія вирішила, що така функція буде потрібна для родичів та близьких померлого, якщо він цього захоче.
Loading...
Load next