В Угорщині ралійний автомобіль в’їхав в натовп: є загиблі

Четверо людей загинули після того, як в Угорщині ралійний автомобіль вилетів з дороги в групу глядачів на узбіччі.
Про це повідомляє Sky News.
Щонайменше восьмеро людей, у тому числі дитина, постраждали в ході трагедії під час перегонів між містами Лабатлан і Баджот біля річки Дунай на північному заході країни.
У заяві поліції йдеться, що причина аварії поки невідома.
За даними місцевих ЗМІ, на місце події виїхали вісім машин швидкої допомоги та чотири рятувальні гелікоптери. Зазначається, що саме ралі було скасовано після трагічного інциденту.
Нагадаємо, Рівненщина прийняла перший евакуаційний потяг із Донеччини
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Внаслідок аварії четверо людей загинули, ще четверо отримали важкі травми

Унаслідок лобового зіткнення четверо людей — водій та пасажири легкового автомобіля — загинули на місці
Рекомендовані

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Група науковців з Intel, Університету штату Айдахо та Університету Іллінойсу представила нову техніку, що дозволяє обійти системи безпеки у великих мовних моделях
Loading...
Load next