В Італії викрили аферу з коштами ЄС на €600 мільйонів

В Італії викрили аферу з коштами ЄС на €600 мільйонів

Італійські правоохоронці розкрили злочинну схему неправомірного заволодіння сотнями мільйонів євро коштів ЄС та Італії.

Про це повідомляє Reuters.

На переконання фінансової поліції у Венеції, угруповання, яке діяло у кількох країнах Європи, намагалося шахрайськими методами заволодіти коштами ЄС на відновлення після пандемії COVID-19, а також виділеними на програми ремонту помешкань в Італії, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що протягом спецоперації було арештовано 22 людини й конфісковано коштів й майна на понад 600 млн євро. “Поліція заявила, що конфіскувала квартири, вілли, годинники Rolex, ювелірні вироби Cartier, золото, криптовалюту й дорогі автомобілі, такі як Lamborgini та Porsche, на додачу до близько 600 млн євро неправомірних податкових знижок на покращення житла.

Трьох підозрюваних арештували в Словаччині, двох - в Австрії й 17 - у Італії. Обшуки провели також у Румунії.

У поліції пояснили, що шахраї створювали підставні компанії, які надавали фіктивні послуги, за що згодом отримували податкові знижки від держави. "Після втілення шахрайства, організація задіювала систему відмивання коштів, використовуючи хмарні сервери, розміщені у країнах, які не співпрацюють, й криптомайно".

Нагадаємо, У Молдові прапор імперської Росії визнали екстремістським

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Головні новини за 25 жовтня: транш від ЄС, нові ПДР, викрадену 9-місячну дівчинку зі Львова знайшли Головні новини за 25 жовтня: транш від ЄС, нові ПДР, викрадену 9-місячну дівчинку зі Львова знайшли
Коротко про головні події на сьогодні. Знай більше з ПравдаТУТ NEWS.
10 днів самоізоляції навіть для вакцинованих: Італія посилює правила в'їзду для українців 10 днів самоізоляції навіть для вакцинованих: Італія посилює правила в'їзду для українців
Країна вводить карантин незалежно від статусу вакцинації мандрівників.
Loading...
Load next