Французька молодь готова воювати в Україні в разі загрози для Франції: опитування

Французька молодь готова воювати в Україні в разі загрози для Франції: опитування

Приблизно половина опитаних французів віком від 18 до 25 років заявили, що долучилися б до воєнних дій в Україні, якби це було потрібно для захисту Франції.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Ipsos, передають Le Figaro та 20minutes.

Так, 51% опитаних відповіли ствердно на запитання, чи готові вони долучитися до лав війська, «якби захист Франції вимагав брати участь у війні в Україні». Зокрема 17% відповіли «абсолютно так» і 34% — «так, можливо».

Водночас без згадки про конкретну країну 57% опитаних молодих французів заявили про готовність записатися у військо «в разі війни».

Крім того, майже третина французької молоді (31%) підтримують ідею розміщення французьких військ в Україні (порівняно з 17% серед тих, хто старше 50 років) — і опитування проводилося ще до того, як цю можливість почав обговорювати президент Емманюель Макрон.

Переважна більшість французів (62%) вважають, що «було б добре знову запровадити обов’язкову військову службу», скасовану у Франції в 1997 році. Більш як половина з них, «можливо, розглядають кар’єру в збройних силах».

Нагадаємо, На ТОТ дітей змушують у школах робити обереги для російських солдатів

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Мистецький центр у Львові перетворився на волонтерський штаб (відео) Мистецький центр у Львові перетворився на волонтерський штаб (відео)
Львівський мистецький центр «Веселі черевички» перетворився на волонтерський осередок, який допомагає біженцям, переселенцям і військовим.
У Франції підготували близько 60 тис. пропозицій для розміщення біженців з України У Франції підготували близько 60 тис. пропозицій для розміщення біженців з України
Для вимушено переміщених людей з України підготували від 50 до 60 тисяч пропозицій житла
Loading...
Load next