Серед європейських держав Україна має найвищу готовність воювати за свою країну

Серед європейських держав Україна має найвищу готовність воювати за свою країну

Понад 60% українців готові йти воювати за свою країну, що майже удвічі більше за тих, хто не готовий.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» у співпраці з інститутом досліджень Gallup International в межах проєкту “End of Year” 2023. 

Україна має найвищу готовність воювати за свою країну серед європейських країн, при чому питання для українців було прямим і не носило гіпотетичний характер. Відсоток тих, хто готовий, становить 62%, що майже удвічі більше за тих, хто не готовий – таких 33%; тих, хто ще не визначився із відповіддю, всього 4%.

Як зазначається, вищу готовність воювати демонструють респонденти з країн Центрально-Східної Європи, найнижчу – Південної. Загалом найменше серед європейських країн готові воювати за свою державу в Італії, Німеччині, Австрії, Іспанії, Болгарії.

Серед сусідів України відносно більшу готовність воювати за свою країну висловили у Молдові, де цей відсоток трохи більше половини. У Румунії та Польщі відсоток готовності воювати дещо менше половини опитаних.

Водночас, згідно з опитуванням, Вірменія і Саудівська Аравія продемонстрували найвищий рівень готовності воювати за власну країну: їх показники становлять, відповідно, 96% та 94%. Високий рівень готовності також мають такі країни, як Азербайджан, Грузія, Афганістан, Індія та Пакистан.

У країнах Америки та Європи найбільший показник тих, хто не визначився.

Найбільшу готовність за умов війни воювати за свою країну демонструють респонденти з країн Азії. В цілому найменше тих, хто відповів, що готовий воювати за свою країну, серед японців, вказують соціологи.

Нагадаємо, Уряд виділить ₴8 мільярдів на будівництво фортифікацій

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next