На Херсонщині вибухотехніки знешкодили ворожий FPV-дрон виявлений у полі

Спеціалісти вибухотехнічної служби Києва знешкодили у Херсонській області російський FPV-дрон із нездетонованим боєприпасом.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Києві.
Днями на спецлінію 102 звернувся чоловік, який повідомив, що виявив FPV-дрон з нездетонованим боєприпасом на полі у Херсонському районі.
На місці події вибухотехніки, окрім дрона, виявили та знищили також 32 артилерійські снаряди калібру 152 мм, бойові частини від реактивної системи залпового вогню, а також 120-мілімерову мінометну міну.
Нагадаємо, Туск оголосив про плани Польщі побудувати укріплення на кордоні
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Львівщина планує збільшити посівні площі під овочі на 7%. Але це не гарантує збільшення врожаю. Ціни на продукцію, за прогнозами, залишатимуться високими, однак меншими, ніж минулого сезону
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
Loading...
Load next 
