Польські фермери відзавтра блокуватимуть рух вантажівок у пункті пропуску «Гребенне - Рава-Руська»

Польські фермери відзавтра блокуватимуть рух вантажівок у пункті пропуску «Гребенне - Рава-Руська»

Польські фермери у вівторок, 4 червня, планують заблокувати вантажну ділянку в пункті пропуску  «Гребенне - Рава-Руська».

Про це повідомляє Державна митна служба України.

З 10:00 години 4 червня за київським часом до другої половини дня 6 червня польські фермери планують блокування вантажної ділянки в пункті пропуску «Рава-Руська - Гребенне». Відтак, очікується повна зупинка руху вантажних автомобілів на виїзд з України.

У напрямку на вʼїзд в Україну польська сторона пропускатиме не більше 24 вантажівок на добу (два запуски по 12 авто) і до 4 автомобілів на годину з гуманітарними вантажами. У Держмитслужбі просять враховувати інформацію при плануванні маршруту.

Нагадаємо, Литва знову не пропустила на свою територію вагон із символом "Z"

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Польський суд остаточно заборонив перевізникам блокувати кордон з Україною Польський суд остаточно заборонив перевізникам блокувати кордон з Україною
Рішення є остаточним і не підлягає оскарженню.
Польська прикордонна служба повідомила про збільшення потоку молодих українців Польська прикордонна служба повідомила про збільшення потоку молодих українців
Польська прикордонна служба повідомила, що після дозволу українцям віком від 18 до 22 років виїжджати за кордон, кордон між Польщею та Україною щодня перетинають у середньому близько 1600 юнаків
Loading...
Load next