Верещук: Уряд відтермінує взяття на військовий облік 17-річних хлопців, які мешкають за кордоном

Верещук: Уряд відтермінує взяття на військовий облік 17-річних хлопців, які мешкають за кордоном

Уряд надаватиме відтермінування щодо взяття на облік 17-річним допризовникам і призовникам, які наразі мешкають за кордоном. Воно триватиме до повернення в Україну, або до кінця воєнного стану.

Про це повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

За її словами, юридично в Міноборони мають рацію, коли кажуть, що хлопці немобілізаційного віку мають приїхати в Україну та стати на військовий облік. Міністерка наголосила, що так виписані чинні правила. 

Ми в уряді добре розуміємо, що змушувати студентів немобілізаційного віку їхати в Україну, щоб пройти відповідні процедури, — це лише збільшить навантаження на ВЛК і нічого не допоможе в мобілізації, — зазначила вона.

Тому уряд уже розробив відповідну постанову про відтермінування. Наразі вона проходить погодження та найближчим часом її ухвалять, додала Верещук.

Нагадаємо, МОН змінило умови вступу для бакалаврів, магістрів та аспірантів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ЄС залишив Україну в "зеленому списку": куди можна їхати подорожувати ЄС залишив Україну в "зеленому списку": куди можна їхати подорожувати
Європейський союз, мінімум на два тижні, залишив Україну у списку країн, відпочивальники якої, зможуть перетнути кордон європейських країн у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби нового типу.
В Україні подорожчало оформлення біометричних документів. Нові ціни за послуги В Україні подорожчало оформлення біометричних документів. Нові ціни за послуги
З 1 січня 2022 року підвищилася вартість оформлення деяких біометричних документів.
Loading...
Load next