Під час російської атаки у Києві на станціях метро переховувались 32 тисячі людей

Під час російської атаки у Києві на станціях метро переховувались 32 тисячі людей

Під час ранкової атаки російської армії 32 тис людей укривалися від обстрілів на станціях столичного метрополітену, у тому числі майже 2,2 тисячі дітей.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Сьогодні під час масованої ракетної атаки на Київ на станціях столичної підземки укривалися 32 000 людей, із яких 2 200 – діти, - заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його інформацією, вночі під час повітряної тривоги на станціях метро перебували майже 4,5 тис. людей. Він закликав киян не нехтувати сигналом повітряної тривоги та слідувати до найближчого укриття.

Поворозник нагадав, що всі 46 підземних станцій метро цілодобово працюють у режимі укриття і на вхід відчинені без винятків усі вестибюлі. Також під час повітряної тривоги там доступні санвузли, є фонтанчики з водою, у чергового персоналу можна отримати стільці та модульні лави.

Під час перебування на станції як в укритті потрібно уважно слухати оголошення щодо роботи метрополітену, які транслюють чергові працівники.  Поворозник нагадав, що під час тривоги наземний громадський транспорт довозить пасажирів до найближчої зупинки, де пасажири мають перейти до укриття.

Залишатися в салоні під час зупинки наземного пасажирського транспорту небезпечно, адже це не укриття і в ньому неможливо уберегтися від ворожих обстрілів та уламків, – зауважив він.

Нагадаємо, Лубінець звернувся до міжнародних організацій через обстріл «Охматдиту»

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Сьогодні Збройним Силам України виповнюється 30 років: генерал-лейтенант Залужний привітав ЗСУ (відео) Сьогодні Збройним Силам України виповнюється 30 років: генерал-лейтенант Залужний привітав ЗСУ (відео)
Дякуємо за ваш захист та службу! Слава Україні! Слава її Збройним Силам!
Найкоротший шлях із Росії до Києва: Україна ініціювала оборонну стратегію для Чорнобильської зони відчуження Найкоротший шлях із Росії до Києва: Україна ініціювала оборонну стратегію для Чорнобильської зони відчуження
У разі нападу Росії українських сил у Чорнобильській зоні відчуження може бути недостатньо.
"Живі щити" та вивезення тіл: розвідка розповіла правду про "гуманітарні коридори" від Росії "Живі щити" та вивезення тіл: розвідка розповіла правду про "гуманітарні коридори" від Росії
7 березня окупанти оголосили про відкриття "гуманітарних коридорів". Втім, варіант запропонований Москвою не має нічого спільного з загальноприйнятими поняттями про евакуацію мирного населення із зони бойових дій.
Loading...
Load next