У Чорному морі стався землетрус

У Чорному морі стався землетрус

У п’ятницю у Чорному морі стався землетрус магнітудою 5,2. Поштовхи відчули у болгарському місті Добрич.

Про це повідомляє novinite.com.

За даними Європейського середземноморського сейсмологічного центру (EMSC), підземний поштовх зафіксували о 10:16 у п’ятницю.

Епіцентр землетрусу знаходився у Чорному морі, ближче до узбережжя Туреччини – приблизно за 150 кілометрів від округу Бартин. Поштовхи зафіксували на глибині 10 кілометрів.

Болгарська академія наук (БАН) оцінила силу землетрусу у 5 балів за шкалою Ріхтера. Інформації щодо загиблих або постраждалих унаслідок землетрусу немає.

Нагадаємо, Ураган «Мілтон»: кількість загиблих у США зросла до 16

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На узбережжі Болгарії Чорне море викинуло військовий дрон На узбережжі Болгарії Чорне море викинуло військовий дрон
Інцидент стався у місті Бургас, дрон відправили на військово-морську базу
Біля Криму зафіксували серію землетрусів у Чорному морі Біля Криму зафіксували серію землетрусів у Чорному морі
Протягом кількох годин у прибережній зоні сталися чотири підземні поштовхи
Loading...
Load next