В Україні на вихідних очікується похолодання, але без опадів

В Україні на вихідних очікується похолодання, але без опадів
На вихідних, 8-9 лютого, в Україні прогнозується суттєве зниження температури, особливо в нічний час, проте опадів не очікується

На вихідних, 8-9 лютого, в Україні прогнозується суттєве зниження температури, особливо в нічний час, проте опадів не очікується.

Про це повідомляє Sinoptik.ua.

Субота, 8 лютого

Очікується морозна, але суха погода. Мінлива хмарність та відсутність опадів створять комфортні умови для прогулянок, хоча холодний вітер може посилити відчуття холоду.

  • Східні області (Харків, Донецьк, Луганськ): вдень -3..+1 °C, вночі до -8 °C.
  • Центр (Київ, Полтава, Вінниця): вдень -2..+1 °C, уночі до -9 °C.
  • Захід (Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ): вдень -1..+3 °C, уночі до -9 °C.
  • Південь (Одеса, Миколаїв, Херсон): вдень 0..+2 °C, уночі до -6 °C.
  • Закарпаття: в Ужгороді вдень +5..+7 °C, уночі -5 °C, а в Мукачівському районі різке зниження температури з +12 °C до +3 °C.

Неділя, 9 лютого

Похолодання посилиться, у нічні години температура може опускатися до -9 °C, а вдень триматися близько нуля.

  • Схід (Дніпро, Харків, Луганськ): вдень -3..+1 °C, уночі до -9 °C.
  • Центр (Київ, Кропивницький, Черкаси): вдень -2..+2 °C, уночі до -9 °C.
  • Захід (Львів, Чернівці, Ужгород): вдень -1..+3 °C, уночі до -8 °C (в Ужгороді -5 °C).
  • Південь (Одеса, Херсон, Миколаїв): вдень 0..+2 °C, уночі до -6 °C.

Синоптики зазначають, що вночі температура буде на 7 і більше градусів нижчою за кліматичну норму у 15 областях, серед яких Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Одеська та Хмельницька.

Нагадаємо, В Україні посилили безпеку в ТЦК та військових частинах через вибухи та напади

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Погода в Україні на початку лютого: хмарно, місцями з опадами та невеликим похолоданням
Перший день лютого в Україні буде відзначений хмарністю та опадами у вигляді дощу або мокрого снігу, особливо у східних областях
У понеділок майже по всій Україні пройдуть дощі У понеділок майже по всій Україні пройдуть дощі
В Україні у понеділок, 26 квітня, збережеться холодна погода, на більшій частині території йтимуть короткочасні дощі.
Похолодання в Україні: на вершині гори Піп Іван Чорногірський зафіксували -6 (фото) Похолодання в Україні: на вершині гори Піп Іван Чорногірський зафіксували -6 (фото)
Рятувальники повідомили, що вже невдовзі Україна зустріне перші осінні заморозки. Температура повітря суттєво опуститься на території більшості областей.
Loading...
Load next