В Укргідрометцентрі спростували інформацію про "ураган руйнівної потужності, який мчить на Україну"

В Укргідрометцентрі спростували інформацію про "ураган руйнівної потужності, який мчить на Україну"
Український гідрометеорологічний центр спростував інформацію, що поширювалася в мережі про нібито наближення до України урагану руйнівної потужності

Український гідрометеорологічний центр спростував інформацію, що поширювалася в мережі про нібито наближення до України урагану руйнівної потужності.

Про повідомила пресслужба центру.

Один з українських сайтів, посилаючись на неофіційний ресурс Ventusky, опублікував новину про те, що на Україну мчить ураган руйнівної потужності.

В Укргідрометцентрі  наголосили на неприпустимості поширення недостовірної та маніпулятивної інформації про погодні умови.

Використання клікбейтних заголовків та емоційно забарвлених тверджень сприяє поширенню необґрунтованої паніки серед населення, що в умовах загального інформаційного навантаження є вкрай безвідповідальним кроком, - йдеться у повідомленні.

Синоптики звернули увагу на те, що аналіз розрахункових моделей без належних знань у сфері метеорології призводить до викривлення реальної картини погодних процесів.

Підсумувавши, в Українському гідрометеорологічному центрі закликали медіа відповідально ставитися до поширення метеорологічної інформації та не вводити громадськість в оману некоректними інтерпретаціями прогнозів.

Нагадаємо, У Києві перейменували два кафе, що раніше мали назву на честь Трампа

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Інформація про передачу Хмельницької АЕС під контроль окупантів – фейк Інформація про передачу Хмельницької АЕС під контроль окупантів – фейк
Перевіряйте інформацію серед надійних джерел.
"Європа не підтримує бідних українських бабусь": чергова заява на російському телебаченні (відео) "Європа не підтримує бідних українських бабусь": чергова заява на російському телебаченні (відео)
Росія не втомлюється поширювати фейкові новини щодо України. Один з гостей державного російського каналу заявив, що Європа "не підтримує бідних українських бабусь".
"Краще в полон не потрапляти": окупанти з ЛНР поширили черговий фейк (відео) "Краще в полон не потрапляти": окупанти з ЛНР поширили черговий фейк (відео)
На відео жінка говорила не правдиву інформацію, вона заявила, що українські військові "замінували" дівчину, вставивши їй в статевий орган гранату.
Loading...
Load next