У Стамбулі обстріляли консульство Іраку

У Стамбулі обстріляли консульство Іраку
Турецькі правоохоронці розпочали розслідування

У п’ятницю, 21 березня, в Стамбулі невідомі відкрили вогонь по будівлі консульства Іраку.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ Іраку.

За попередньою інформацією, нападники пересувалися на мотоциклі та здійснили обстріл з автомата Калашникова. У фасад консульства влучило вісім куль.

На місце події прибули генеральний консул Іраку та представники дипломатичної місії для з’ясування обставин нападу. Турецькі правоохоронці оточили територію навколо консульства, розпочали розслідування та збір доказів.

Міністерство закордонних справ підтверджує свою постійну взаємодію з компетентними турецькими органами з метою з'ясування обставин інциденту та притягнення винних до відповідальності, а також високо оцінює швидку реакцію турецької влади та вжиті нею заходи безпеки, наголошуючи на важливості посилення необхідних заходів для захисту дипломатичних представництв відповідно до міжнародних конвенцій, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Пожежа на електропідстанції в Лондонському аеропорту Хітроу: скасовано понад 1300 рейсів

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
У резиденцію норвезького посла в Ізраїлі кинули гранату — є пошкодження У резиденцію норвезького посла в Ізраїлі кинули гранату — є пошкодження
Поліція з’ясовує обставини нападу
Зеленський затвердив склад делегації України для переговорів з Росією у Стамбулі Зеленський затвердив склад делегації України для переговорів з Росією у Стамбулі
Президент України Володимир Зеленський офіційно затвердив склад української делегації, яка візьме участь у переговорах із представниками Росії в Стамбулі, що відбудуться в середу, 23 липня
Таїланд і Камбоджа підписали угоду про припинення вогню на кордоні
Таїланд та Камбоджа підписали угоду про припинення вогню, що включає 13 пунктів для вирішення прикордонних конфліктів
Loading...
Load next