В аеропорту Торонто поліція застрелила чоловіка

В аеропорту Торонто поліція застрелила чоловіка
У міжнародному аеропорту імені Пірсона в Торонто поліція відкрила вогонь по чоловікові, який під час конфлікту дістав зброю та націлив її на правоохоронця

У міжнародному аеропорту імені Лестера Пірсона в Торонто, найбільшому авіаузлі Канади, трапився серйозний інцидент із застосуванням вогнепальної зброї, внаслідок чого загинув 30-річний чоловік.

Про це повідомляє CBC News.

Інцидент стався в четвер у терміналі №1. Поліцейських викликали через конфлікт між трьома пасажирами. На місце прибули троє офіцерів, які намагалися врегулювати ситуацію. Однак один із чоловіків несподівано витягнув зброю і направив її на поліцейського. У відповідь двоє офіцерів відкрили вогонь.

Зловмисник загинув на місці, попри спроби надати йому першу медичну допомогу. Жоден з правоохоронців не постраждав. Розтин тіла заплановано на п’ятницю.

Поліція повідомила, що стрілянина відбулася перед входом до першого терміналу. Аеропорт продовжує роботу у звичайному режимі, хоча частина під’їзних шляхів залишаються перекритими, а навколо місця події виставлені кордони.

Як відомо, торонтський аеропорт Пірсона входить до переліку 50 найбільш завантажених аеропортів світу. Минулого року ним скористалися близько 48 мільйонів пасажирів.

Нагадаємо, у США сталася стрілянина в школі: поранено чотирьох підлітків

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
У пабі Торонто сталася стрілянина: поранено 12 людей У пабі Торонто сталася стрілянина: поранено 12 людей
Унаслідок інциденту поранено 12 осіб, з яких шестеро отримали вогнепальні поранення
Поліція розслідує вибух у Павлограді біля будівлі ТЦК Поліція розслідує вибух у Павлограді біля будівлі ТЦК
Унаслідок вибуху постраждав чоловік
У США сталася стрілянина в школі: поранено чотирьох підлітків У США сталася стрілянина в школі: поранено чотирьох підлітків
У техаському місті Даллас сталася стрілянина в середній школі
Loading...
Load next