Поліція застрелила чоловіка біля кордону Чехії та Німеччини

Поліція застрелила чоловіка біля кордону Чехії та Німеччини
Незважаючи на негайні спроби реанімації, врятувати життя пораненого не вдалося

Фото: Mikhail Nilov/pexels

У ніч на суботу, 31 травня, поблизу німецько-чеського кордону сталася смертельна перестрілка. Як повідомляє DPA, поліція Німеччини застрелила чоловіка.

За інформацією поліції німецького округу Верхня Франконія, під час внутрішнього прикордонного контролю в прикордонній громаді Ширндінг правоохоронці спробували зупинити автомобіль. Водій зупинився, але, почавши тікати від поліції, відкрив по ній вогонь. У відповідь поліцейські відкрили вогонь, смертельно поранивши чоловіка.

Незважаючи на негайні спроби реанімації, врятувати життя пораненого не вдалося. Поліцейські, які брали участь в інциденті, не постраждали.

Наразі невідомо, чому чоловіка вирішили зупинити для перевірки, а також його особу та причини, з яких він відкрив вогонь. Інцидент розслідує кримінальна поліція баварського міста Хоф.

Нагадаємо, У Мадриді застрелили колишнього українського політика Андрія Портнова — ЗМІ

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
У Голосіївському районі Києва сталася смертельна стрілянина У Голосіївському районі Києва сталася смертельна стрілянина
У Голосіївському районі столиці правоохоронці розпочали розслідування за фактом стрілянини, внаслідок якої загинув чоловік
У Німеччині чоловік поранив українця, стріляючи з вікна в пішоходів У Німеччині чоловік поранив українця, стріляючи з вікна в пішоходів
Нападник залишатиметься під вартою, а обставини злочину наразі залишаються незрозумілими.
У Баварії чоловік відкрив стрілянину через гучну вечірку сусідів У Баварії чоловік відкрив стрілянину через гучну вечірку сусідів
У німецькому місті Гоф, що в федеральній землі Баварія, 65-річний чоловік влаштував стрілянину з балкона через невдоволення вечіркою у дворі
Loading...
Load next