У Чернівцях військовий під час конфлікту кинув гранату: троє людей поранені

У Чернівцях військовий під час конфлікту кинув гранату: троє людей поранені
Вибух стався на вулиці Героїв Майдану обласного центру

Фото: Національна поліція України

До поліції Чернівецької області надійшло повідомлення про те, що під час конфлікту між невідомими особами один із учасників кинув гранату. Як наслідок - стався вибух. 

Попередньо відомо, що в результаті події травмувалося троє громадян. Одну людину госпіталізували до лікарні, іншим - меддопомогу надано на місці події.

За адресою негайно прибули керівництво ГУНП, Чернівецького районного управління поліції, слідчо-оперативна група, оперативники Управління карного розшуку ГУНП, вибухотехніки та патрульні поліцейські.

У ході оперативних заходів поліцейські встановили особу, яка, ймовірно, кинула гранату. Ним виявився 32-річний місцевий житель. Його затримано у процесуальному порядку.

Зловмисник виявився військовим у стані алкогольного сп’яніння.

Крім того, внаслідок вибуху пошкоджено транспортний засіб.

Наразі вирішується питання внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. 

До слова, звинувачений у домаганнях професор Йосип Лось програв апеляцію.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

Читайте також
У Кривому Розі відбулася стрілянина за участі ТЦК: є поранені У Кривому Розі відбулася стрілянина за участі ТЦК: є поранені
За даними соцмереж, постраждали цивільний та військовослужбовець, офіційних коментарів поки немає
На Київщині чоловік кинув гранату посеред вулиці: поранено трьох людей На Київщині чоловік кинув гранату посеред вулиці: поранено трьох людей
Підозрюваного затримали на місці, триває слідство
У Києві чоловік кинув гранату на авто через гучних сусідів У Києві чоловік кинув гранату на авто через гучних сусідів
Чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі
Loading...
Load next