У школі Кропивницького підліток поранив однокласника ножем: триває розслідування
У Кропивницькому в одній зі шкіл під час конфлікту дев’ятикласник завдав ножового поранення однокласнику. Потерпілого госпіталізували

Фото: depositphotos
Про це повідомляє поліція Кіровоградської області.
За попередніми даними, інцидент стався у класі перед початком уроку, коли вчителя ще не було в приміщенні. Під час сварки один із учнів дістав ніж і вдарив іншого.
Пораненого підлітка оперативно доправили до лікарні, де йому надають медичну допомогу. Його стан не уточнюється.
На місці події працюють слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські та психологи. Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту та вирішують питання правової кваліфікації події.
До слова, у Сумах чоловік загинув через вибух гранати біля зупинки.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com
Читайте також

У місті Евергрін (штат Колорадо, США) сталася стрілянина на території Evergreen High School, унаслідок якої щонайменше троє неповнолітніх отримали вогнепальні поранення

Правоохоронні органи кваліфікували інцидент у школі Києва як замах на вбивство

Напад скоїла група з близько п'ятнадцяти хлопців 17-18 років
Рекомендовані

Новий Audi Q9 2027 став найбільшим і найрозкішнішим кросовером марки — 5,3 метра довжини, три екрани в салоні, адаптивна пневмопідвіска та потужність до 600 к.с.

У шоу бізнесі є історії, які нагадують казку — навіть тоді, коли головний герой давно став легендою. 83-річний Мік Джаггер, фронтмен The Rolling Stones, зустрів свій день народження не на сцені, а в колі найближчих — поруч із нареченою Мелані Гемрік та їхнім дев’ятирічним сином Деверо.

57 річна Дженніфер Еністон, одна з найвідоміших акторок Голлівуду, вкотре опинилася в центрі уваги через особисте життя.
Loading...
Load next