Львів'янин Павло Коростильов став чемпіоном світу з кульової стрільби

Львів'янин Павло Коростильов став чемпіоном світу з кульової стрільби.

Перемога на спортивному фронті: львів'янин Павло Коростильов став чемпіоном світу з кульової стрільби. Своє звання спортсмен захистив у стрільбі зі стандартного пістолета з 25 метрів. На цьогорічній першості, яка відбувається в Каїрі, це вже друга його медаль. Павло Коростильов уже здобув бронзу в стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів, що принесла йому путівку на Олімпіаду в Парижі. Загалом Україна здобула вже 5 медаль на цьому турнірі.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Срібний призер: перший львівський майстер спорту з ММА (відео) Срібний призер: перший львівський майстер спорту з ММА (відео)
Після чемпіонату України зі змішаних єдиноборств один львів’янин Руслан Телібаєв став срібним призером. Чим важливий його здобуток та як загалом виступили львів’яни на всеукраїнській першості, дивіться у сюжеті.