Жан Беленюк виступить на передолімпійському чемпіонаті світу зі спортивної боротьби у Сербії

Жан Беленюк виступить на передолімпійському чемпіонаті світу зі спортивної боротьби у Сербії

Другий рік поспіль чемпіонат світу зі спортивної боротьби пройде у Белграді (Сербія).

Як повідомляє у Національному олімпійському комітеті України (НОК), окрім нагород будуть розіграні й олімпійські ліцензії на Ігри у Парижі-2024 (по п’ять у кожній ваговій категорії).

Першими виступлять представники вільного стилю, які відкриють програму змагань 16 вересня.

У складі українських «вільників» виступлять Каміль Керімов (вагова категорія до 57 кг), Валентин Блясецький (61 кг), Ерік Арушанян (65 кг), Ігор Никифорук (70 кг), Тимур Гудима (74 кг), Василь Михайлов (79 кг), Владислав Прус (86 кг), Денис Сагалюк (92 кг), Муразі Мчедлідзе (97 кг) та Олександр Хоцянівський (125 кг).

18 вересня на борцівський килим у сербській столиці вийдуть жінки, зокрема, українки Оксана Лівач (50 кг), Ліля Горішна (53 кг), Марія Винник (55 кг), Аліна Грушина (57 кг), Юлія Ткач (59 кг), Ірина Коляденко (62 кг), Оксана Кухта (65 кг), Тетяна Сова (68 кг), Манола Скобельська (72 кг) та Анастасія Алпєєва (76 кг).

Завершиться ЧС-2023 турніром представників греко-римського стилю боротьби, які розіграють першість 21-24 вересня.

За Україну виступатимуть Корюн Саградян (55 кг), Віктор Петрик (60 кг), Олександр Грушин (63 кг), Парвіз Насібов (67 кг), Артур Політаєв (72 кг), Дмитро Васецький (77 кг), Ярослав Фільчаков (82 кг), олімпійський чемпіон Жан Беленюк (87 кг), Сергій Омелін (97 кг) та Олександр Чернецький (130 кг).

Нагадаємо, У Польщі кількість жертв від легіонельозу зросла до 23 осіб

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Готовий поставити будь-які гроші, що він витре ним підлогу, — Чісора про Джошуа в реванші з Усиком Готовий поставити будь-які гроші, що він витре ним підлогу, — Чісора про Джошуа в реванші з Усиком
Ще перед першим боєм Ентоні та Олександра Чісора давав гарантії, що його співвітчизник нокаутує українця.
Loading...
Load next