Україна перемогла Словаччину на Євро-2024

Збірна України з футболу у своєму другому матчі групового раунду Євро-2024 обіграла команду зі Словаччини з рахунком 2:1.

Про це відомо з текстової трансляції Української асоціації футболу.

Матч Словаччина - Україна, який проходив у Дюссельдорфі, закінчився з рахунком 2:1 на користь нашої національної команди.

Рахунок на 18 хвилині відкрили словаки. Іван Шранц ударом головою на дальній стійці пробив у ворота українців. Після перерви Україні вдалося провести вдалу атаку.

Михайло Мудрик розігнав атаку по центру, відпасував наліво до Зінченка, який у штрафному майданчику знайшов Миколу Шапаренка. Центральний півзахисник завдав точного удару з району одинадцятиметрової позначки та зробив рахунок 1:1.

На 80 хвилині Роман Яремчук вивів збірну України уперед, забивши у ворота словаків другий м’яч синьо-жовтих.

У завершальному матчі групового раунду Євро-2024 збірна України зіграє проти Бельгії. Поєдинок відбудеться 26 червня. Початок о 19:00.

Нагадаємо, На тренування збірної України перед матчем зі Словаччиною на Євро-2024 прийшли захисники "Азовсталі"

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

"Кожна гра – фінальна": наставник збірної України прокоментував своє призначення (відео) "Кожна гра – фінальна": наставник збірної України прокоментував своє призначення (відео)
Петраков вперше прокоментував своє призначення. Він наголосив, що наступні 5 поєдинків будуть наче фінальні.
Україна перемогла Шотландію та вийшла у фінал плей-оф на ЧС-2022 Україна перемогла Шотландію та вийшла у фінал плей-оф на ЧС-2022
Наступний поєдинок у неділю, 5 червня, 19:00. Гратиме Вельс - Україна.
Петраков офіційно очолив збірну України з футболу Петраков офіційно очолив збірну України з футболу
Українська асоціація футболу призначила тимчасового тренера національної збірної - Олександра Петракова.