Визначили першого олімпійського чемпіона Ігор 2026 року

Фото: depositphotos
В Борміо на гірськолижній трасі "Стельвіо", де відбувся чоловічий швидкісний спуск, було розіграно перший комплект нагород зимових Олімпійських ігор 2026 року.
Володарем першого олімпійського "золота" став представник Швейцарії Франьо фон Алльмен. "Срібло" завоював італієць Джованні Франдзоні, а "бронза" дісталася ще одному господареві траси, Домініку Парісу.
Різниця між першим і другим місцем склала 0.20 секунд.
Україну в цій гонці представляв один спортсмен – Дмитро Шеп'юк. Він програв Фон Алльмену 8,50 секунди та посів 34 місце – передостаннє з усіх, хто дістався фінішу.
Сам переможешь Франьо фон Алльмен спеціалізується на швидкісних дисциплінах гірськолижного спорту, насамперед на швидкісному спуску і супергіганті, і представляє клуб Skiclub Boltigen. На чемпіонаті світу 2025 року в Заальбаху швейцарець виграв два "золота", підтвердивши статус одного з найсильніших швидкісників свого покоління.
До слова, 2000 біткоїнів замість 59 грн випадково роздала біржа в Південній Кореї.
Каріна Савка - pravdatutnews.com





