Російська Wikipedia відмовляється видаляти статті про війну в Україні на вимогу Кремля

Російська Wikipedia відмовляється видаляти статті про війну в Україні на вимогу Кремля

У росії оштрафували онлайн-енциклопедію Wikipedia за те, що там відмовляються видаляти статті про війну в Україні. Компанія планує оскаржити це рішення.

Про це пише Reuters.

Московський суд оштрафував компанію «Фонд Вікімедіа» на 5 мільйонів рублів за відмову видалити нібито дезінформацію про хід бойових дій в Україні. Зокрема йдеться про статті щодо воєнних злочинів, а також подій у Бучі.

Компанія подала апеляцію на це рішення. Там зазначають, що видалення інформації порушує права людини.

Це рішення передбачає, що достовірні та перевірені відомості у Wikipedia, які не узгоджуються зі звітами російської влади, є дезінформацією, - заявив заступник головного юрисконсульта «Фонду Вікімедіа» Стівен ЛаПорт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти поширюють фейки про повторний наступ на Київщину.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Чому відключення електроенергії небезпечні для ядерних об'єктів України Чому відключення електроенергії небезпечні для ядерних об'єктів України
Вторгнення Росії в Україну все більше загрожує життєво важливим з'єднанням між українськими атомними електростанціями та електромережею.
Якщо атакують російські хакери - у кіберполіції дали поради українцям Якщо атакують російські хакери - у кіберполіції дали поради українцям
У кіберполіції рекомендують українцям у випадку виявлення підозрілої кіберактивності негайно повідомити про це хмаровому провайдеру, на якому вона може бути розміщена.
Loading...
Load next