"Україна - кришталева куля, яка показує, що буде в інших країнах" - керівник Google в ООН

"Україна - кришталева куля, яка показує, що буде в інших країнах" - керівник Google в ООН
Йшлося про проблеми, пов'язані з кібератаками та дезінфомацією.

Керівник Google Джаред Коен попередив Раду Безпеки ООН у вівторок, що кібератаки, дезінформація та інші форми інформаційної війни, які ведуться в Україні, є «кришталевою кулею» для майбутніх проблем в інших місцях.

Про це пише Associated Press, передає ПравдаТУТ News.

Держави повинні знайти спосіб "знихити тон" і виробити якусь доктрину стримування для кіберсфери, – сказав Джаред Коен на засіданні ради з питань хейтспічу, підбурювання та звірств в Україні.

Він стверджує, що, хоча технологічним компаніям потрібен досвід, «для цього немає жодного магічного алгоритму чи єдиного виправлення», і для пошуку рішення знадобиться багато експериментів.

Коен очолює Jigsaw, частину Google, яка прагне створити технології для боротьби з дезінформацією, цензурою та екстремізмом в Інтернеті.

Він сказав, що Україна «непропорційно стала мішенню» передових кібератак з моменту анексії Криму Росією в 2014 році, додавши: «По суті, це наша кришталева куля для того, що, ймовірно, буде».

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 160
 
Читайте також
Якщо атакують російські хакери - у кіберполіції дали поради українцям Якщо атакують російські хакери - у кіберполіції дали поради українцям
У кіберполіції рекомендують українцям у випадку виявлення підозрілої кіберактивності негайно повідомити про це хмаровому провайдеру, на якому вона може бути розміщена.
Loading...
Load next