В Китаї урядовцям заборонили використовувати iPhone під час роботи

В Китаї урядовцям заборонили використовувати iPhone під час роботи

У Китаї чиновникам центральних урядових установ заборонили використовувати iPhone та інші пристрої іноземних брендів для роботи і приносити їх в офіс.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Ця директива є останнім кроком у кампанії КНР щодо скорочення залежності країни від іноземних технологій і посилення кібербезпеки. Наразі не відомо, наскільки широко розповсюджується цей наказ, і як довго триватиме заборона.

Нагадаємо, Блінкен відвідав українських прикордонників на Київщині

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Apple тепер виробляє чверть всіх iPhone в Індії Apple тепер виробляє чверть всіх iPhone в Індії
Apple тепер виготовляє близько 25% усіх iPhone у світі саме в Індії, підтверджуючи прогноз JPMorgan ще з 2022 року
Китайський поїзд встановив новий рекорд швидкості Китайський поїзд встановив новий рекорд швидкості
У Китаї протестували експериментальний поїзд на магнітній підвісці, який на короткій ділянці зміг розігнатися до 650 км/год менш ніж за 10 секунд.
Китай здійснив два космічні запуски за один день Китай здійснив два космічні запуски за один день
Західні експерти вважають, що супутники можуть мати як цивільне, так і військове застосування
Loading...
Load next