У Китаї тестують новий надшвидкісний потяг: розвиває швидкість до 450 км/год

У Китаї тестують новий надшвидкісний потяг: розвиває швидкість до 450 км/год
Під час випробувань інженери вдосконалюватимуть технічні характеристики, щоб підготувати потяг до комерційного використання

Національна залізнична компанія Китаю China Railway розпочала тестування нового надшвидкісного потяга CR450, який здатний розганятися до 450 км/год.

Про це повідомляє China Daily.

Очікується, що у звичайному режимі експлуатації потяг курсуватиме зі швидкістю 400 км/год, що перевищує можливості нинішньої моделі CR400, яка розвиває швидкість до 350 км/год. Під час випробувань інженери мають намір протестувати та вдосконалити технічні характеристики CR450, щоб якомога швидше підготувати його до комерційного використання.

Прототип цього поїзда був представлений у грудні минулого року. Нова модель відрізняється покращеними параметрами – вона не лише швидша, але й більш енергоефективна та комфортна. Крім того, потяг матиме скорочений гальмівний шлях, підвищену стійкість, а також удосконалену систему контролю, що забезпечить ще більший рівень безпеки пасажирів порівняно з попередніми моделями.

За даними China Railway, загальна довжина високошвидкісних залізничних шляхів у Китаї вже перевищила 46 тисяч кілометрів. Це робить Китай світовим лідером у цій сфері, адже протяжність його швидкісних магістралей перевищує загальну довжину аналогічних доріг в усіх інших країнах світу разом узятих.

Нагадаємо, Українські інженери створили шестимоторного робота для фронту

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Китай представив універсальний 6G-чіп: швидкість перевищує 100 Гбіт/с Китай представив універсальний 6G-чіп: швидкість перевищує 100 Гбіт/с
Китайські вчені створили перший у світі всечастотний 6G-чіп, здатний працювати у діапазоні від 0,5 до 115 ГГц.
У США створили батарею, що перетворює ядерні відходи на електроенергію У США створили батарею, що перетворює ядерні відходи на електроенергію
Дослідники з Огайо розробили батарею, що генерує енергію з ядерних відходів
У Китаї відбулися перші «Олімпійські ігри роботів» У Китаї відбулися перші «Олімпійські ігри роботів»
У Пекіні пройшов міжнародний турнір, де роботи змагалися в спорті та побутових завданнях
Loading...
Load next