Netflix уклала угоду з Spotify щодо розміщення відеоподкастів на своїй платформі

Netflix уклала угоду з Spotify щодо розміщення відеоподкастів на своїй платформі
Обидві компанії заявили, що з часом на Netflix з’являться нові відеоподкасти в різних жанрах.

Фото: depositphotos

Стримінгова платформа Netflix уклала угоду про співпрацю з музичним сервісом Spotify.

Про це повідомляє Variety.

Умови домовленості, зокрема терміни ліцензії на використання матеріалів, залишаються невідомими. Однак стало відомо, що згідно з угодою, Netflix почне транслювати популярні відеоподкасти з платформи Spotify, включаючи контент від мережі The Ringer, яка висвітлює спорт і попкультуру.

Відеоподкасти від Spotify будуть доступні користувачам Netflix у США з початку 2026 року, а в інших країнах – пізніше.

Рішення Netflix додати відеоподкасти до свого контенту відображає загальну тенденцію, коли подкастери, які традиційно працювали лише в аудіоформаті, почали створювати більше відеоконтенту для залучення ширшої аудиторії.

Spotify, у свою чергу, активно заохочує подкастерів поширювати свої шоу у вигляді відеоепізодів, при цьому YouTube залишається основною платформою для цього формату.

Згідно з дослідженням Cumulus Media, 72% слухачів подкастів віддають перевагу контенту з відео.

До слова, стрімінговий гігант Netflix, який чотири роки пропонує ігри у своїх мобільних додатках для iOS та Android, готується запустити їх і на розумних телевізорах.

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
YouTube почав перевіряти сімейні підписки Premium за місцем проживання YouTube почав перевіряти сімейні підписки Premium за місцем проживання
Сервіс обмежуватиме доступ до YouTube Premium для користувачів, які живуть окремо від власника сімейної підписки.
Гурти бойкотують Spotify через інвестиції в оборонну компанію, що підтримує Україну Гурти бойкотують Spotify через інвестиції в оборонну компанію, що підтримує Україну
Австралійський психоделічний рок-гурт King Gizzard & the Lizard Wizard майже повністю видалив свою музику зі Spotify, виступивши проти інвестиційної діяльності співзасновника сервісу Даніеля Ека
Loading...
Load next