Google замінить "Асистента" на новий ШІ-асистент Gemini

Фото: depositphotos
Google офіційно повідомила, що її голосовий помічник Google Асистент, який десятки років був основним для користувачів Android, буде підтримуватись до березня 2026 року. Після цього він буде замінений новим ШІ-асистентом — Gemini.
Про це пише PCMag.
Gemini виконуватиме всі звичні команди. Він зможе краще розуміти контекст, аналізувати фото, спілкуватися більш природно, як людина, а також справлятися з більш складними запитами.
На момент свого запуску в 2024 році Gemini мав обмежений набір функцій порівняно з Google Асистентом, що викликало деякі зауваження користувачів через відсутність інтеграції з розумними пристроями та погіршення роботи голосового пошуку. Проте Google активно працює над покращенням можливостей нового ШІ.
Після березня 2026 року, користувачі не зможуть повернутись до Google Асистента, якщо вони вже перейшли на Gemini. Однак для пристроїв із операційною системою Android 9 або старішими версіями, а також для тих, що мають менше 2 ГБ оперативної пам'яті, "Асистент" залишиться доступним.
Google також анонсувала, що Gemini буде доступний не лише для смартфонів, але й для розумних колонок, телевізорів, годинників та інших пристроїв.
До слова, Google проводить експеримент із розміщення рекламних оголошень у результатах пошуку, згенерованих за допомогою штучного інтелекту на платформі Gemini.
Юлія Педюк - pravdatutnews.com





