Головне за день: ПОТОП у Львові | Відставка Резнікова | Успіхи контрнаступу
У новому випуску новин дивіться про таке:
- Воїни на протезах бігли півмарафон. У Львові спортсмени та бійці зібрали кошти на реабілітаційний центр для дітей.
- Повернувся до нормального життя. У Львові врятували життя 15-річного Сашка якому важке аутоімунне захворювання фактично знищило нирки.
- Модуль тимчасовості. Цього тижня у Львові розпочне свою роботу артпростір, що має на меті зібрати кошти на відновлення мистецьких інституцій.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Дивіться також
Рекомендовані

57 річна Дженніфер Еністон, одна з найвідоміших акторок Голлівуду, вкотре опинилася в центрі уваги через особисте життя.

Смартфон у машині заряджається повільно не через кабель чи акумулятор, а через самі вбудовані USB-порти: вони створені для передачі даних, а не для швидкої зарядки.

Suzuki Brezza 2026 — це нове покоління бюджетного кросовера, яке поєднує економічність, сучасні технології та дизайн у стилі старшої Vitara.


