Головне за день: Злочини ЛУКАШЕНКА | Кіт закрив жінку на балконі | Батьки побили директора школи
У новому випуску новин дивіться про таке:
- Підтримка з-за океану. Команда БФ «Help Heroes of Ukraine» навідалася на деокуповані території Харківщини, щоб подарувати школярам молодших класів та їх батькам подарунки від громадян США.
- Об’єднання дитячих лікарень. У Львові створять надкластерну лікарню шляхом об’єднання Львівського «Охматдиту» та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.
- Настінний розпис у прихистку. Україна – наш спільний дім. Художники створили мурал спеціально для тих, хто ховається від обстрілів.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Дивіться також
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю


