Головне за день: КРИВАВА розправа над пенсіонеркою | Підпільний цех з виготовлення алкоголю
У новому випуску новин дивіться про таке:
- Покращення інфраструктури міста. Посадовці планують вирішити проблему з аварійним шляхопроводом, що з’єднує основну частину Львова з мікрорайонами Рясне та Рясне – 2.
- Прості правила, які рятують життя. Опалювальний сезон лиш починається, а в головному місті області також вже є перші жертви чадного газу.
- Щомісячно збували метадону на 5 млн грн. Працівники СБУ спільно з правоохоронцями викрили наркоугруповання, яке складалося з кількох злочинних груп. Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Дивіться також


У цьому випуску зібрані головні новини Львова та області.
Рекомендовані

Власники квартир, будинків та іншої нерухомості, право власності на яку було оформлено до 1 січня 2013 року, можуть навіть не підозрювати, що інформації про їхнє майно немає у сучасному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.
