Головне за день: ТРАГЕДІЯ у Закарпатті | Втратила НОГУ, але вижила | У школах Львова навчатимуть ПЛАВАННЮ
У новому випуску новин дивіться про таке:
- Втратила ногу, але вижила. У центрі Незламні готують до протезування жінку з Авдіївки, яка через російські обстріли втратила ногу.
- Трагедія у Закарпатті. Депутат готувався до теракту заздалегідь, і навіть залишив про це записку
- 89 мільйонів на спорткомплекс! Громада категорично проти будівництва під час війни, але міський голова хоче спорткомплекс і крапка
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Дивіться також
Рекомендовані

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.


