Львів’янин вимагав 10 тисяч "зелених" за виключення з військового обліку | ПравдаТУТ Львів
У цьому випуску “Новини В ТЕМІ” ми зібрали головні події Львова та області
Судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток гравію, затримали чоловіка, який вимагав хабар за виключення з військового обліку, а у Львові двічі перепродали неіснуючу автомийку. Також розкажемо про ситуацію з ГРВІ, нові ремонти у місті, реставрацію театру імені Заньковецької, а ще — про героя “Азову”, який після ампутації відкрив танцювальну студію.
Дивіться також

У Львові підбили підсумки року роботи міської влади — звіт мера Андрія Садового зібрав сотні гостей і торкнувся як стратегічних, так і побутових питань

У цьому випуску дивіться про події Львова та України
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
