Різдво у Львові: стрілянина на Львівщині, 400 дронів для фронту та різдвяний дідух | ПравдаТУТ Львів
У випуску — головні події дня на Львівщині та в Україні
У Золочеві під час конфлікту чоловік поранив місцевого мешканця пострілом у ногу. В Україні запровадили нове державне свято. Львівщина передала прикордонникам 400 FPV-дронів і «Мавіків». У Львові 46-річна жінка вперше стала мамою напередодні Різдва, а в центрі міста встановили головного різдвяного дідуха. Також — слова підтримки для військових, різдвяні традиції та святкова атмосфера без коментарів.
Дивіться також

У цьому випуску: викриваємо нові фейки російської пропаганди, які націлені на наших військових


У цьому випуску – наслідки нічної атаки, яка сколихнула країну
Рекомендовані

Міла Куніс відверто розповіла про шлюб з Ештоном Кутчером, наголосивши: їхній союз тримається на довгій історії знайомства, відсутності секретів і взаємній повазі.

У стародавніх римських текстах знайдено переконливі свідчення існування Ісуса Христа: згадки у працях Тацита та Йосифа Флавія підтверджують, що він був реальною історичною постаттю, страченою за правління Понтія Пілата.

Математики застосували «теорему про кінець світу» й отримали сенсаційний прогноз: із ймовірністю 95% людство зникне протягом наступних 17 тисяч років.